MIRANO – foto & art studio​ je moderní koncept České republiky zaměřený na uměleckou fotografii, abstrakci a v neposlední řadě minimalistický styl ve všech směrech.

​V květnu 2018, měla naše společnost​ MIRANO – foto & art studio, významnou spolupráci s americkým časopisem HGTV, a to na vydání uměleckého díla (žlutého květu) na hlavní stránce tohoto amerického časopisu. Naši práci můžete vidět kliknutím na odkaz

​Ačkoli je​ MIRANO – foto & art studio​ ryzí českou společností, náš tým je multikulturní a naše umění se prodává z větší části v severní Americe, kde je naše tvorba prezentována prostřednictvím obchodníků iCanvas, Wayfair, Hautelook, Gilt, Zulily, Touch of Modern a mnoha dalšími.

​Naší minimalistickou tvorbou sdílíme hlavní myšlenku celého konceptu, a to zastavit se v současné uspěchané době nad nenáročností díla a objevovat v něm individuální uspokojení, které se zakládá pouze na našich vlastních představách a emocích. Tento směr přináší do našeho týmu velkou radost, nové nápady a motivaci.

​Přejeme Vám méně věcí a šťastnější život!

​MIRANO – photo & art studio.