Děti nám doslova rostou před očima a tak je dobré si uchovat pár vzpomínek i v podobě fotografií.

Jak probíhá focení:

    • Focení může proběhnout venku, v ateliéru nebo v kombinaci obojího. Nejlepší je nechat děti rozkoukat, pohrát si a postupně fotit.

Co si s sebou připravit:

    • Podobně sladěné oblečení pro rodiče i děti, klidně zvolte více “outfitů” ať vznikne více rozdílných fotek. Dětem klidně vezměte oblíbenou hračku, či hračky a nezapomeňte doma dobrou náladu. Focení trvá dle zvoleného prostředí a tématu 40 – 120 min a výsledkem našeho společného focení bude:
    • 30-40 náhledů, ze kterých si můžete vybrat až 20 fotografií
    • Všechny vybrané, upravené a retušované fotografie obdržíte na CD/DVD, nebo na email v digitální podobě.
    • Po dohodě zařídíme tisk fotografií na Vámi zvolené formáty a produkty (fotoplátna, fotky, kalendáře, atd.). Vyberete si fotky, formáty a pak už Vám jen poštou přijdou hotové fotky a fotoplátna.

Ceník fotografování dětí:

Malý balíček / 1000,-Kč – 5 fotografií. Nejprve provedeme základní výběr fotek a zašleme Vám náhledy k vybrání finálních fotek. Fotografie následně upravíme a hotové zašleme opět na email, nebo jinou formou (CD/DVD, apod.). Hotové fotky Vám pak předáme do dvou týdnů.

Střední balíček / 1700,-Kč – 10 fotografií. Nejprve provedeme základní výběr fotek a zašleme Vám náhledy k vybrání finálních fotek. Fotografie následně upravíme a hotové zašleme opět na email, nebo jinou formou (CD/DVD, apod.). Hotové fotky Vám pak předáme do dvou týdnů.

Velký balíček / 2900,-Kč – 20 fotografií. Nejprve provedeme základní výběr fotek a zašleme Vám náhledy k vybrání finálních fotek. Fotografie následně upravíme a hotové zašleme opět na email, nebo jinou formou (CD/DVD, apod.). Hotové fotky Vám pak předáme do dvou týdnů.