Stejně jako děti i domácí mazlíčci jsou naší láskou a proto si zaslouží zvěčnit na fotografiích.

Jak probíhá focení:

Vždy záleží na typu mazlíčka, psi a kočky se dají dobře fotit venku i v ateliéru. Venkovní lokace ale poskytují mnohem více možností. Pojďme na procházku a uvidíte jaké krásné snímky vzniknou.

Co si s sebou připravit

Hlavně trpělivost, dobrou náladu a pochopitelně i oblíbené pamlsky pro vašeho miláčka.

Ceník fotografie domácích mazlíčků:

      • Malý balíček / 1000,-Kč – 5 fotografií. Nejprve provedeme základní výběr fotek a zašleme Vám náhledy k vybrání finálních fotek. Fotografie následně upravíme a hotové zašleme opět na email, nebo jinou formou (CD/DVD, apod.). Hotové fotky Vám pak předáme do dvou týdnů.
      • Střední balíček / 1700,-Kč – 10 fotografií. Nejprve provedeme základní výběr fotek a zašleme Vám náhledy k vybrání finálních fotek. Fotografie následně upravíme a hotové zašleme opět na email, nebo jinou formou (CD/DVD, apod.). Hotové fotky Vám pak předáme do dvou týdnů.
      • Velký balíček / 2900,-Kč – 20 fotografií. Nejprve provedeme základní výběr fotek a zašleme Vám náhledy k vybrání finálních fotek. Fotografie následně upravíme a hotové zašleme opět na email, nebo jinou formou (CD/DVD, apod.). Hotové fotky Vám pak předáme do dvou týdnů.