Portrét by Vás měl přirozeně vystihovat a zachytit jedinečnost Vaší osoby.

Jak probíhá focení:

      • Focení může probíhat v ateliéru, ale i v exteriérech. Nejlepší je fotit tam, kde to osobně máte rádi a cítíte se tam dobře. Focení venku má své neocenitelné kouzlo a dává nám možnost Vás zachytit v přirozených situacích a pozicích.

Co si s sebou připravit:

      • Vezměte si sebou své oblíbené oblečení, nejlépe takové, ve kterém se dobře cítíte a nezapomeňte ani na různé doplňky (šperky, klobouky, šály, šátky, rukavice).

Ceník portrétní fotografie.

  • Malý balíček / 1000,-Kč – 5 fotografií. Nejprve provedeme základní výběr fotek a zašleme Vám náhledy k vybrání finálních fotek. Fotografie následně upravíme a hotové zašleme opět na email, nebo jinou formou (CD/DVD, apod.). Hotové fotky Vám pak předáme do dvou týdnů.
  • Střední balíček / 1700,-Kč – 10 fotografií. Nejprve provedeme základní výběr fotek a zašleme Vám náhledy k vybrání finálních fotek. Fotografie následně upravíme a hotové zašleme opět na email, nebo jinou formou (CD/DVD, apod.). Hotové fotky Vám pak předáme do dvou týdnů.
  • Velký balíček / 2900,-Kč – 20 fotografií. Nejprve provedeme základní výběr fotek a zašleme Vám náhledy k vybrání finálních fotek. Fotografie následně upravíme a hotové zašleme opět na email, nebo jinou formou (CD/DVD, apod.). Hotové fotky Vám pak předáme do dvou týdnů.

Přijďte dobře naladění a půjde to samo…