Fotíme rodinné fotky venku i v ateliéru. Případně jezdíme ke klientům i na návštěvu. Zachytíme Vaše společné chvíle prostřednictvím fotografií a Vy budete mít krásné vzpomínky na společně strávené chvíle.

Jak probíhá focení:

Domluvíme se, kde budeme fotit. Můžete navrhnout nějaké oblíbené místo, nebo to nechat na nás. Focení může proběhnout i v ateliéru. Vybereme téma a pustíme se do focení.

Co si s sebou připravit:

        • Připravte si pohodlné oblečení, ve kterém se budete dobře cítit. Není na škodu, když se jako rodinka pěkně sladíte do podobného oblečení například barevně nebo stylem. Klidně si vezměte více variant oblečení.

Focení trvá dle zvoleného prostředí a tématu 60 – 120 min a výsledkem našeho společného focení bude 30-40 náhledů, ze kterých si můžete vybrat až 20 fotografií.

Ceník rodinného fotografování:

Malý balíček / 1000,-Kč – 5 fotografií. Nejprve provedeme základní výběr fotek a zašleme Vám náhledy k vybrání finálních fotek. Fotografie následně upravíme a hotové zašleme opět na email, nebo jinou formou (CD/DVD, apod.). Hotové fotky Vám pak předáme do dvou týdnů.

Střední balíček / 1700,-Kč – 10 fotografií. Nejprve provedeme základní výběr fotek a zašleme Vám náhledy k vybrání finálních fotek. Fotografie následně upravíme a hotové zašleme opět na email, nebo jinou formou (CD/DVD, apod.). Hotové fotky Vám pak předáme do dvou týdnů.

Velký balíček / 2900,-Kč – 20 fotografií. Nejprve provedeme základní výběr fotek a zašleme Vám náhledy k vybrání finálních fotek. Fotografie následně upravíme a hotové zašleme opět na email, nebo jinou formou (CD/DVD, apod.). Hotové fotky Vám pak předáme do dvou týdnů.